REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

  2022 m. vasaros stovyklos 

Pamaina Pamainos data Stovyklautojų amžius Pilna kelialapio kaina Kelialapio kaina su nuolaida
1 pamaina„Keliaujam į Nemunaitį- kurti, draugauti, pažinti“  2022-06-24 iki 07-03 7-18 m. 265 Eur.(vietų nėra)  185,50 Eur.(už šią kainą kelialapių nėra)
  2 pamaina„Keliaujam į Nemunaitį- kurti, draugauti, pažinti“  2022-07-15 iki 07-24 7-18 m. 265 Eur.(vietų nėra)     _____
 3 pamaina„Keliaujam į Nemunaitį- kurti, draugauti, pažinti“  2022-07-27 iki 08-05 7-18 m. 265 Eur.(Vietų nėra)     _____
4 pamaina„Keliaujam į Nemunaitį- kurti, draugauti, pažinti“ 2022-08-08 iki 08-17 7-18 m. 265 Eur.

(Vietų nėra)

185,50 Eur.(už šią kainą kelialapių nėra)

 

1 ir 4 pamainų paaiškinimai*

Lengvatiniai kelialapiai yra subsidijuojami  Švietimo mainų paramos fondo kartu su LR Švietimo ministerija pagal priemonę “Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“ projektą „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK2)“. Projektas yra iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Stovyklos dalyvis nuolaida kelialapiui gali pasinaudoti jeigu yra ne jaunesni nei 7 m. ir ne vyresni nei 17 m. amžiaus (neįgalus vaikas ne vyresnis nei 21 m.) ir tik vieną kartą 2022 m. mokinių vasaros atostogų metu). Šio reikalavimo užtikrinimui, vaikui užsiregistavus ir užpildžius Nemunaičio stovyklos registracijos anketą, duomenys bus tikrinami „TAPK2“ dalyvių registracijos sistemoje“, jeigu stovyklos dalyvis nuolaida nebuvo pasinaudojęs apie tai informuosime el. paštu (tik tuomet mokėkite avansinį mokestį už kelialapį).  

Kaina Paaiškinimas
 265Eur.   pilna kaina, taikoma nelikus lengvatinių kelialapių, kurių skaičius yra ribotas.  Vaikas registruojamas į stovyklą kai pravedami pinigai už kelialapį (avansinis mokėjimas 65 EUR, arba visa suma).
 185,50 Eur. lengvatiniai kelialapiai programos dalyviams, kurie gyvena Lietuvos Respublikoje ir mokosi lietuvių mokomąją kalba, o taip pat  užsienyje gyvenantiems lietuvių vaikams (bendras šių kelialapių kiekis yra ribotas). (Stovyklos dalyvis nuolaida kelialapiui gali pasinaudoti tik vieną kartą 2022 m.  mokinių vasaros atostogų metu. Avansinį mokestį už kelialapį praveskite tik kai gausite patvirtinimą į el. paštą, kad galite pasinaudoti nuolaida.
 185,50 Eur.  * lengvatiniai kelialapiai programos dalyviams, kurie iki programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos mokėsi Lietuvos Respublikoje ne lietuvių mokomąją kalba. (Stovyklos dalyvis nuolaida kelialapiui gali pasinaudoti tik vieną kartą 2022 m. mokinių vasaros atostogų metu. Avansinį mokestį už kelialapį praveskite tik kai gausite patvirtinimą į el. paštą, kad galite pasinaudoti nuolaida.
 13,20 Eur. ** lengvatiniai kelialapiai  vaikams nuolatos gyvenantiems Lietuvos Respublikoje, iš šeimos, kuri iki programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos gauna finansinę socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą.Vaikams iš gausios šeimos, gaunančios finansinę išmoką pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymą.Vaikams, kuriems iki programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo nustatyta ir patvirtinta negalia. Vaikams, kurie yra imigrantai iš trečiųjų šalių (ne Europos Sąjungos), turintys papildomos apsaugos ar pabėgėlio statusą, suteiktą vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ ar kitos Europos Sąjungos šalies ir leidimą laikinai ar nuolatos gyventi Lietuvos Respublikoje. Vaikams iš socialiai remtinų ir gausių šeimų, gaunančių socialinę paramą, reikia pristatyti pažymą iš savivaldybės Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus, galiojančią tam laikotarpiui, kada vaikas stovyklaus stovykloje. Vaikams su negalia, reikia pristatyti negalią įrodančius dokumentus (Stovykla ir jos programa nėra pritaikytą sunkią negalią turintiems vaikams) Bendras šių kelialapių kiekis yra ribotas,būtina pasitikslinti ar yra kelialapių tel. 861609425)Stovyklos dalyvis nuolaida kelialapiui gali pasinaudoti tik vieną kartą 2022 m. mokinių vasaros atostogų metu.

logo (1) logo    footer_logo    image description
Kelialapių įsigijimo tvarka:

1.  Atidžiai perskaitykite visą informaciją.
2.  Nuspręskite, kurioje pamainoje norite dalyvauti (jeigu vaikas nori gyventi viename namelyje  su draugu- nurodykite registracijos anketos skiltyje „pastabos“)
3.  Pildykite registracijos anketą (anketa apačioje).
4.  Savo el.pašte laukite patvirtinimo, kad registracijos anketa priimta.
5.  Nurodytu laiku perveskite avansinį mokestį už kelialapį (neatvykus jis nėra grąžinamas, išskyrus ligos atveju)
6.  Laukite el.paštu galutinio patvirtinimo, kad esate laukiamas stovykloje.

 

Rekvizitai

Užpildę ir išsiuntę viršuje esančią anketą, privalote atlikti mokėjimą į nurodytą sąskaitą pavedimu. Asociacija „Nemunaičio stovykla“

įm. kodas 193162563
SEB Vilniaus bankas
LT517044060001962654

Pervedimo metu į „Mokėjimo paskirtis“ laukelį įrašykite vaiko vardą ir pavardę, kuriuos nurodėte pildydami anketą.


 KITA INFORMACIJA


Sąlygos: 5 – 7 vietų tvarkingi kambariai, WC, dušas, miškas, Nemunas šalia. Maitinimas: vietoje gaminamas maistas, 4 kartus per dieną. Į stovyklą vaikui reikia pasiimti: medicinos pažymą (jeigu gydytojo sprendimu vaiko dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos jo sveikatai), patogią avalynę, kelis komplektus patogių drabužių, apsiaustą nuo lietaus, guminius batus, higienos priemones, gertuvę.